Rower jak Royal Enfield

Rower jak Royal Enfield

Jest wiele zalet posiadania takiego roweru jak Royal Enfield. Chociaż mogą być powolne, są bezpieczne i są retro. Są one również bardzo drogie, więc jeśli jesteś kupującym rower po raz pierwszy, będziesz chciał się upewnić, że trafisz na okazję. Te rowery są doskonałym wyborem, jeśli chcesz cieszyć się okolicą i miastem w tym samym czasie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym klasycznym brytyjskim rowerze.

Cruisery są powolne

Osoby, które nie jeździły na jednym z tych rowerów przez jakiś czas, prawdopodobnie powiedzą, że są powolne. Odpowiedź jest nieco subiektywna, ale generalnie większość ludzi zgodzi się, że cruisery są powolne. Nie oznacza to, że nie są wydajne; są po prostu nieco powolne w porównaniu z ich szybszymi odpowiednikami. Nie oznacza to, że nie wyglądają stylowo, ale nie są zaprojektowane jako szybkie motocykle.

Są retro

Nowy Royal Enfield Classic 350 to zabytkowy motocykl, który został zaktualizowany o nowoczesną technologię. Motocykl występuje w dziewięciu różnych kolorach i stylach, w tym Dark Stealth Black z oponami bezdętkowymi. Jest również wyposażony w cyfrową konsolę i projektorowe reflektory. Oprócz tego Classic 350 posiada również silnik równoległy twin 270 stopni. Ceny tych motocykli zaczynają się od 4 499 dolarów, a za dodatkową opłatą można zamówić także model niestandardowy.

Są drogie

Wśród wielu powodów, dla których motocykle Royal Enfield są drogie, cena może wynikać z ceny premium marki. Dział dwukołowy firmy Eicher Motors w ciągu ostatniego roku przeżywał ciężkie chwile. Po pierwsze, wolumeny spadły o 13% w stosunku do Q4FY18. Wolumeny są pod presją od listopada ubiegłego roku, a teraz obowiązkowe ubezpieczenie OC zmusiło Royal Enfield do podniesienia cen, aby spełnić normy bezpieczeństwa. Dwukołowce firmy nie są już dostępne dla osób dojeżdżających do pracy, ponieważ ceny wzrosły w celu spełnienia norm bezpieczeństwa. W rezultacie rowery Royal Enfield są droższe niż przeciętne rowery dla dojeżdżających do pracy.

Są bezpieczne

Niezależnie od tego, czy jeździsz na Royal Enfield, czy na podobnym modelu, powinieneś przestrzegać tych samych zasad bezpieczeństwa, które obowiązują w samochodzie. Przede wszystkim należy trzymać rower pod kluczem. Upewnij się również, że nosisz maskę na twarz i używasz okularów przeciwsłonecznych. Są to oficjalne zasady rządowe i ochronią Cię przed szkodliwymi wirusami. Dodatkowo stanowią one osłonę przed dymem i zanieczyszczonym powietrzem. Wreszcie, utrzymuj swój rower w dobrym stanie poprzez regularne ćwiczenie umiejętności jazdy.

Są brytyjską marką

Pierwsze motocykle Royal Enfield zostały wyprodukowane w Wielkiej Brytanii w 1899 roku i były eksportowane aż do Japonii. W latach 20-tych Royal Enfield rozpoczął produkcję motocykli dwusuwowych. W 1924 roku firma wypuściła cztery różne modele Bullet, w tym dwukonny dwusuw oraz model o pojemności 350 cm3 napędzany silnikiem JAP. Firma wprowadziła również dwa nowe modele z silnikiem Vickers o mocy 8 KM i wózkami bocznymi. Fabryka Royal Enfield kontynuowała produkcję motocykli, w tym Bullet 350, aż do momentu, gdy w 1994 roku została ostatecznie sprzedana Eicher Motor Group. Firmą kierował wówczas syn Vikrama Lala, motocyklista, który jeździł na motocyklach w Indiach.

Są konkurentem dla Hondy

Nie jest jasne, czy Royal Enfield jest konkurentem dla Hondy, czy nie. W Indiach Royal Enfield cieszył się niezrównaną dominacją w segmencie motocykli dzięki motocyklom w stylu retro. Do czasu pojawienia się na rynku Jawy, brytyjski producent motocykli nie miał bezpośrednich konkurentów. Honda planuje jednak wejść na indyjski rynek z motocyklem w stylu retro, więc konkurencja już się rozgrzewa. Tymczasem Royal Enfield pracuje nad własnym motocyklem w stylu retro, który będzie nosił nazwę Sherpa lub Hunter. Oba będą napędzane silnikiem o pojemności 250 cm3.

Są dostępne w rzeczywistych kolorach

Być może zastanawiałeś się, czy motocykle Royal Enfield są dostępne w rzeczywistych kolorach. Dobra wiadomość jest taka, że można je dostać. Marka produkuje motocykle od 1901 roku. Została założona w Anglii, a w 1970 roku przeniesiona do Indii. Firma została przejęta przez Eicher Group, która nabyła filię Royal Enfield India. Od tego czasu firma z Chennai pręży się do przodu. Można nawet zobaczyć rzeczywiste kolory motocykli, a wyglądają one fantastycznie.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Jak nawoskować rower za pomocą 7 Pro Wax
Czytaj Dalej

Jak nawoskować rower za pomocą 7 Pro Wax

Jeśli szukasz profesjonalnego wosku do swojego roweru, to trafiłeś we właściwe miejsce. Ten produkt został stworzony, aby wytrzymać…