Przewodnik po cenach motocykli 70cc w Pakistanie

Przewodnik po cenach motocykli 70cc w Pakistanie

Istnieje wiele możliwości wyboru dla osób szukających motocykla. Ceny są różne, ale można oczekiwać, że zapłacisz gdzieś pomiędzy PKR 38,500 a PKR 47,000 za motocykl tego rozmiaru. Pak Hero rozpoczął produkcję tych motocykli w Pakistanie kilka dekad temu, konkurując z Hondą. Ich najpopularniejszym motocyklem jest Pak Hero RH 70. Daje on prawie taki sam przebieg jak Honda i jest dobrze wyceniony.

Jolta JE-70D (SE)

Jolta JE-70D to elektryczny rower o pojemności 70 cm3, który wygląda jak normalny motocykl. Posiada baterię w miejsce silnika i sprzęgło. Rower ten może pokonać 80 kilometrów na jednym ładowaniu. Akumulator motocykla można naładować w ciągu 8-10 godzin. Jolta JE-70D kosztuje w Pakistanie 89 500 rupii.

Rower elektryczny Jolta to doskonały wybór dla osób o ograniczonym budżecie. Są one przystępne cenowo i produkowane lokalnie. Jolta zatrudnia wielu inżynierów i innych wykwalifikowanych pracowników, którzy chętnie angażują się w nową branżę. Ci młodzi mężczyźni i kobiety wykorzystują swoje talenty i stworzyli jeden z najlepszych rowerów elektrycznych na rynku. Ten rower pomoże zachęcić innych młodych Pakistańczyków do pójścia w ich ślady.

JE-70D jest dostarczany z pięcioma suchymi bateriami. Dostarczają one łącznie 1000W mocy. Żywotność baterii roweru wynosi około 1,5 roku i można je łatwo wymienić. JE-70D zużywa 1,5 jednostki energii elektrycznej do ładowania swoich baterii. Jego bateria wystarcza na przejechanie do 80 kilometrów. Ponadto posiada system szybkiego ładowania.

Jolta JE-70D to świetna propozycja dla osób szukających tańszej alternatywy. Rowery elektryczne stają się coraz bardziej popularne, ponieważ są wygodne i niedrogie w użytkowaniu. Rowery elektryczne Jolta są łatwe w obsłudze, niedrogie, trwałe i bezpieczne. Są dostępne w różnych kolorach i wzorach. Ponadto można cieszyć się 1-letnią gwarancją.

Road prince 70cc

Model 70cc Road Prince jest jednym z najlepszych rowerów budżetowych w Pakistanie. Jest wyposażony w potężny, chłodzony powietrzem silnik 4-suwowy i wygodne siedzenie. Ponadto jest paliwooszczędny i dostępny dla nawet najuboższych pracowników. Producent oferuje szereg atrakcyjnych schematów kolorów, funkcji i akcesoriów. Road Prince 70cc cena w Pakistanie jest całkiem przystępna dla nawet najbiedniejszych pracowników.

Wzrost cen motocykli Road Prince został przypisany ciągłemu wzrostowi kursu USD do PKR oraz wzrostowi cen surowców używanych w procesie produkcji motocykli. Rupia pakistańska osiągnęła nowy niski poziom w stosunku do dolara amerykańskiego, ale od tego czasu zaczęła się odbudowywać po tym, jak rząd usunął subsydia na energię elektryczną i produkty naftowe. Niemniej jednak, spowodowało to wzrost ceny motocykla Road Prince w Pakistanie o ponad 3000 rupii. Nowa cena będzie obowiązywać od 7 czerwca 2022 roku.

Road Prince Classic 70cc to świetny wybór dla rodzin. Jest łatwy w prowadzeniu, zapewnia płynną jazdę i posiada technologię kick-start. Jego funkcja kick-start umożliwia uruchomienie motocykla za pomocą prostego kopnięcia. Jego cena jest również przystępna. Model 70cc jest wyposażony w 11-litrowy zbiornik gazu i 0,9-litrowy zbiornik oleju smarującego. Jest paliwooszczędny i na jednym litrze można przejechać 65 kilometrów.

Ponadto Road Prince RP 70 2022 to najnowszy model. Ten skuter jest wygodny do jazdy i lekki w prowadzeniu. Posiada wiele ulepszeń w stosunku do ubiegłego roku. Jest dostępny na rynku i u dealerów. Jego cena naklejki to PKR 73,000. Jest dostępny w wielu kolorach, w tym czarnym i srebrnym. Ten skuter jest również ekonomiczny. Z tego powodu cena Road Prince RP 70 2022 w Pakistanie jest bardzo atrakcyjna.

United Motorcycle

Cena United Motorcycle 70cc w Pakistanie wynosi około 67 000. Model ten jest oferowany przez różnych dealerów. Ten motocykl jest również znany z dobrej wydajności i wysokiej jakości materiałów. Posiada 9-litrowy zbiornik paliwa i ma 88 kilogramów suchej masy. Aby dowiedzieć się więcej o cenie motocykla United w Pakistanie, czytaj dalej. Poza tym możesz sprawdzić inne szczegóły, takie jak United 77cc Motorcycle cena.

Ten motocykl jest dostępny w różnych schematach kolorystycznych. Czerwony i czarny to dwa najbardziej popularne odcienie. Czerwony jest bardziej stylową opcją niż czarny. Oba kolory są atrakcyjne i poprawiają jego ogólny wygląd. Cena United Motorcycle 70cc w Pakistanie to świetna oferta dla tych, którzy szukają niedrogiego motocykla. Firma posiada punkty dealerskie w różnych obszarach Pakistanu. Możesz zabrać swój rower do każdego z nich, aby uzyskać dokładną wycenę.

Ten model ma bardzo atrakcyjną konstrukcję i wygląd. Posiada również mocny 4-suwowy silnik chłodzony powietrzem i 8,5-litrowy zbiornik paliwa. Jest bardzo rozsądny cenowo i ma świetne osiągi. Jest to najlepszy wybór dla młodego pokolenia w Pakistanie. United US 70 został wprowadzony na rynek w dwóch kolorach – czerwonym i czarnym. Jest dostępny w różnych cenach w Pakistanie. Jest to świetny motocykl do kupienia.

United Cena motocykla w Pakistanie wzrasta ze względu na rosnące koszty surowców i deprecjację rupii pakistańskiej. Jednak od czasu usunięcia dotacji do benzyny, rupia odzyskuje wartość w stosunku do dolara amerykańskiego. Cena motocykla United będzie wyższa do 7 czerwca 2022 roku. Cena motocykla 70cc w Pakistanie będzie również wyższa w przyszłości. Jeśli szukasz taniego motocykla, United 70cc cena w Pakistanie będzie doskonałym wyborem.

JE-Scooty

Jolta JE-Scooty 70 to pierwszy lokalnie montowany motocykl elektryczny w Pakistanie. Kosztuje Rs. 82,500 i jest odpowiednikiem motocykla o pojemności 70 cm3. Czas pracy na baterii wynosi 3,5 godziny, a jego zasięg to 80 kilometrów. JE-Scooty jest dostępny u dystrybutorów Jolta w różnych miastach. To doskonały wybór dla osób dojeżdżających do pracy i jeżdżących na co dzień.

Rower elektryczny Bolt to ciężki rower elektryczny o świetnych parametrach i wyglądzie. Jest również bezobsługowy i wymaga jedynie 50 rupii do naładowania. Rower elektryczny MS Jaguar ma stylowy wygląd i wygodne siedzenie. Rower może pokonać 70 km na jednym ładowaniu i ładuje się w zaledwie 3,5 godziny. Cena tego roweru wynosi 88 000 PKR. Firma pracuje nad obniżeniem kosztów JE-Scooty 70cc.

Ten elektryczny rower bez benzyny jest idealny dla osób dojeżdżających do pracy. Oszczędza dużo na paliwie i jest wygodniejszy w użyciu niż rower napędzany benzyną. Ponadto oszczędza koszty utrzymania, ponieważ nie trzeba się ciągle zatrzymywać i napełniać zbiornika benzyną. Żywotność baterii oceniana jest na 1,5 roku, a nowa bateria może kosztować od 3000 do 4000 rupii pakistańskich.

Rower elektryczny JE-Scooty 70D będzie Cię kosztował mniej niż lac i będzie miał imponujący zasięg 80 kilometrów. Jego bateria jest również bardziej wytrzymała i może obsługiwać teren górzysty. Jest wyposażony w baterię 20 Ah i silnik o mocy 1000 W. Ten rower będzie świetny dla osób dojeżdżających do pracy i rodzin, które chcą podróżować po drogach. Zastosowano w nim również suchy akumulator żelowy, co oznacza, że bateria będzie działać przez długi czas.

Atlas Honda

Motocykl Atlas Honda o pojemności 70 cm3 jest popularnym motocyklem w Pakistanie, którego cena jest dość konkurencyjna. W przeciwieństwie do wielu innych marek, Atlas Honda CD 70 ma paliwooszczędny silnik i cztery biegi. Ten motocykl ma również wysoką wartość odsprzedaży w porównaniu do swoich konkurentów. Możesz kupić ten rower w dwóch kolorach: czerwonym lub czarnym. Posiada on również przeprojektowaną naklejkę.

Ta podwyżka jest częścią ciągłej walki firmy o zachowanie konkurencyjności. W ciągu ostatnich kilku lat wielokrotnie podnosiła ceny, a ostatnia podwyżka nastąpiła w czerwcu. Firma wini za podwyżkę słabnącą rupię i nowo nałożony super podatek w wysokości 10%. Honda CD 70 Dream i Pridor również otrzymały wzrost cen o około 5%. Chociaż wzrost cen nie jest tak duży jak w przypadku ostatniej podwyżki, to jednak nadal jest wyższy niż poprzednia podwyżka.

Marka Atlas Honda prowadzi działalność w Pakistanie od 1962 roku. Japońska firma Honda miała zaledwie 15 lat, gdy weszła na rynek motocyklowy w tym kraju. Jest to również jedna z niewielu firm w kraju, która nie obawia się konkurencji ze strony Indii. Motocykl Honda 70cc jest popularnym wyborem wśród pakistańskich nabywców motocykli, ponieważ jest bardziej przystępny niż importowane chińskie modele. Jeśli chcesz kupić motocykl w Pakistanie, sprawdź ceny i cechy motocykli Atlas Honda 70cc.

Marka Atlas Honda dobrze sobie radzi w branży motocyklowej w kraju. Chociaż jej wielkość sprzedaży spadła w roku fiskalnym 2019, marka nadal radzi sobie lepiej niż cała branża. Jej wysokiej jakości towary, najszersza sieć dealerska oraz bezbłędne wsparcie posprzedażowe sprawiają, że jest ona najczęściej wybierana przez nabywców motocykli. Firma wykonała świetną pracę jako flagowy nosiciel przemysłu dwukołowego w Pakistanie i ma bardzo dobrą reputację. Zatrudnia wielu pracowników i jest prężnym pracodawcą i podatnikiem.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Ile kosztuje prawo jazdy na rower w Dubaju?
Czytaj Dalej

Ile kosztuje prawo jazdy na rower w Dubaju?

Jeśli chcesz posiadać motocykl w Dubaju, możesz się zastanawiać ile kosztuje uzyskanie licencji rowerowej. Cóż, masz kilka możliwości.…