Meme o rowerze i kiju

Meme o rowerze i kiju

Meme o rowerze i patyku stało się jednym z najpopularniejszych sposobów wyrażania humoru w sieci. Jest to chwytliwy sposób na przekazanie wiadomości o trudnej sytuacji biednych w kraju. Ale, jest to również zabawny sposób na wyśmiewanie obecnej sytuacji politycznej i gospodarczej kraju. Niezależnie od tego, czy śmiejesz się z Rowerzysty, czy wskazujesz palcem na prezydenta Stanów Zjednoczonych, znajdziesz żart o rowerze i kijku, który Cię rozbawi.

Rowerzysta wpycha kij w szprychy koła

Rowerzysta często używa kija, aby podeprzeć zwisające koło. Kij może być również użyty do wepchnięcia szprych koła z powrotem na miejsce. Szprychy, czyli nyple, to nakrętki i śruby, które łączą koła ze sobą. Gdy kij zostanie nagwintowany głębiej w szprychę, pociągnie ją mocniej, natomiast cofnięcie się spowoduje poluzowanie szprychy.

Rowerzysta obwinia Putina za problemy gospodarcze kraju

Prezydent Rosji przez wielu jest obwiniany za problemy gospodarcze kraju. W swojej nowej książce “The Power of Humor” Biden obwinia o wzrost cen paliw, żywności i energii elektrycznej działania Putina. Ale czy rzeczywiście winę ponosi prezydent? Jak zaznacza, wielu ekonomistów nie zgadza się z jego poglądem. W książce Biden zwraca uwagę, że spadek wartości rubla jest spowodowany inflacją, a nie wzrostem cen ropy.

Prezydent Rosji zaprzeczył jakiejkolwiek odpowiedzialności za kryzys gospodarczy, obwiniając czynniki zewnętrzne za spadek kursu. Obwiniał też Zachód o zbudowanie wokół Rosji “wirtualnego muru berlińskiego” i ignorował liczne prośby o naprawę gospodarki. Jednak podczas konferencji prasowej z prezydentem Białorusi Aleksandrem Łukaszenką w Soczi rosyjski przywódca stwierdził, że gospodarka ma się dobrze, mimo sankcji.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Gdzie jest numer seryjny mojego roweru?
Czytaj Dalej

Gdzie jest numer seryjny mojego roweru?

Jeśli kupiłeś niedawno rower, koniecznie musisz wiedzieć, gdzie znajduje się numer seryjny. Wielu producentów umieszcza go na opakowaniu…