Jakie jest znaczenie słowa rower w języku pendżabskim?

Jakie jest znaczenie słowa rower w języku pendżabskim?

Kiedy słyszysz słowo ‘bike’, natychmiast myślisz o szybkim samochodzie, ale czy wiesz, że to samo słowo ma inne znaczenie w języku pendżabskim? Ten artykuł pomoże Ci dowiedzieć się więcej o znaczeniu roweru w języku pendżabskim. Dodatkowo dowiesz się o imieniu córki Priyanki i Nicka, a także o niektórych najwcześniejszych wspomnieniach Priyanki.

Exercise Bike znaczenie w języku pendżabskim

Angielskie słowo Exercise bike brzmi podobnie do słowa bike. Jednak pendżabskie słowo na rower to ksrt saaiikl. Znaczenie tego słowa jest również podobne do znaczenia słowa angielskiego. Pendżabskie słowo na rower do ćwiczeń to ksrt saaiikl, co oznacza “rower do ćwiczeń”. Niemniej jednak, pendżabska wymowa tego słowa nie jest tak wyraźna jak angielska.

Angielskie słowo na rower treningowy to ‘cycle’. Jednakże pendżabskie słowo na rower ma swoje własne znaczenie. Możesz dowiedzieć się więcej o tym słowie używając Official Languages of India Dictionary. Możesz również znaleźć inne słowa o podobnym znaczeniu w języku pendżabskim. Korzystając ze słownika, możesz poprawić swoją znajomość języka i zwiększyć swoje globalne umiejętności. Poniżej przedstawiono kilka przykładów zwrotów w języku pendżabskim, w których użyto słowa rowerek treningowy.

Imię córki Priyanki i Nicka w języku pendżabskim

Nowo narodzona córka Priyanki Chopry i Nicka Jonasa urodziła się w styczniu i została nazwana Malti Marie Chopra Jonas. Imię zostało ujawnione przez TMZ po tym, jak źródło uzyskało akt urodzenia. W języku pendżabskim, Malti oznacza “światło księżyca” lub “mały pachnący kwiat”. Nick i Priyanka pobrali się w Indiach podczas ekstrawaganckiej, trzydniowej ceremonii.

Surogatka Nicka i Priyanki Chopry poczęła dziewczynkę dzięki macierzyństwu zastępczemu. Podczas ogłaszania szczęśliwej nowiny para nie ujawniła płci dziecka. Imię dziecka ujawnili trzy miesiące po jej narodzinach. Pomimo faktu, że dziecko zostało poczęte przez surogatkę, para była bardzo prywatna na temat ciąży i swojej drogi do rodzicielstwa. Nick i Priyanka ogłosili swoją surogatkę dopiero po ogłoszeniu narodzin córki.

Surogacja Priyanki i Nicka Jonasa dała parze szansę na adopcję indyjskiego dziecka. Para szukała dziewczynki przez ponad rok, zanim znalazła idealną surogatkę. Ich pierwszym wyborem była Malti. Nick i Priyanka prosili o zachowanie prywatności przy ogłaszaniu narodzin, ale para postanowiła upublicznić imię. Podobno Malti oznacza “pokój” w języku pendżabskim.

Pomimo wiadomości, że para adoptowała dziecko z Indii, Priyanka Chopra i Nick Jonas nie ujawnili jeszcze pełnego imienia swojej córki. Akt urodzenia dziecka, uzyskany przez amerykański portal rozrywkowy TMZ, wymienia imię dziecka jako Malti Marie Chopra Jonas. Para podzieliła się również zdjęciem nowo narodzonej córki w mediach społecznościowych.

Najwcześniejsze wspomnienia Priyanki w języku pendżabskim

Priyanka Chopra to aktorka, która jest globalną gwiazdą. Wciąż jednak jest związana z indyjskim przemysłem filmowym. Obecnie jest producentką i wyprodukowała kilka docenionych przez krytyków filmów. Aktorka zdradziła, że uwielbia indyjskie jedzenie i pendżabskie klasyki. Jednym z dań, które kojarzy jej się z dzieciństwem jest Makki di roti. Dowiedz się, co mówi zapytana o tę potrawę w języku pendżabskim.

W rzeczywistości Chopra biegle posługuje się tym językiem. Jej językiem ojczystym jest pendżabski. Jej rodzice nauczyli ją tego języka w młodym wieku, a ona sama ma miłe wspomnienia związane ze swoim pendżabskim dziedzictwem. Jej matka i babka mówiły po pendżabsku, więc była wychowywana dwujęzycznie. Jej matka, która dorastała w Pendżabie, pochodziła z tego stanu. Mówi płynnie zarówno po angielsku, jak i po pendżabsku, i dobrze się nimi posługuje.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane
Jak działa silnik twojego roweru
Czytaj Dalej

Jak działa silnik twojego roweru

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak działa silnik Twojego roweru? W tym artykule dowiesz się o cylindrach, wale korbowym,…
Najlepsze podróże rowerowe w Europie
Czytaj Dalej

Najlepsze podróże rowerowe w Europie

Jeśli planujesz rowerowe wakacje w Europie, masz do wyboru wiele tras i celów podróży. Znajdziesz tu informacje na…